ogloszenia-pomorskie.pl
Osób online:8 | Ogłoszeń:5593

Szukaj ogłoszenia w Zaawansowane
Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Merchandiser Kwidzyn

Merchandiser Kwidzyn

Praca dodatkowa przy wykładaniu towaru w markecie budowlanym

Agencja Advanced BTL poszukuje osoby do dłuższej współpracy przy pracy dodatkowej polegającej na wykładaniu towaru w marketach budowlanych.

Szczegóły: Kwidzyn

Umowa: Umowa Zlecenie

DATA ROZPOCZĘCIA: STYCZEŃ 2016

Wymagania:

- Mile widziane doświadczenie na stanowisku merchandiser,

- Mile widziany status STUDENTA lub UCZNIA i NIEPRZEKROCZONY 26 rok życia, BĄDŹ Status Osoby Zatrudnionej na PEŁEN ETAT

Czas pracy:

- 1 wizyta w tygodniu w markecie budowlanym po 2h godziny (łącznie 8h miesięcznie w markecie);

- obsługa 1 marketu budowlanego;

- dni i godziny pracy – dowolne;

Stawka: 11 zł brutto/h

Obowiązki:

- Wyłożenie towaru po dostawie,

- Uporządkowanie ekspozycji podczas wizyty,

- Sprawdzenie dostępności produktów,

- Sprawdzanie poprawności ułożenia etykiet cenowych,

- Systematyczne raportowanie wykonanych czynności podczas wizyty drogą elektroniczną.

Oferujemy:

- Pracę w młodym, dynamicznym zespole;

- Atrakcyjne i stałe wynagrodzenie;

- Długofalową współpracę;

- Możliwość poszerzenia współpracy o inne projekty.

Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o przesłanie aktualnego CV na adres e-mail: praca_m@ad-btl.pl wpisując w tytule – „Merchandiser Kwidzyn”

 PDF

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   Merchandiser Kwidzyn

Miasto/a:
 Kwidzyn

Kategorie

Lokalizacja

Promowane

Wspomagają nas

Najnowsze

Popularne

Tagi

Sprzedawca Pożyczka Spółkę Sprzedam Zadłużoną Praca Pożyczki Skup Ds. Pracownik Doradca Gdańsk Nauczyciel Nieruchomosci Pod Zastaw Mieszkanie Niemcy Bez Kupię Prywatne Bik Specjalista Osób Niemczech

RSS

Nowe ogłoszenia
Popularne ogłoszenia
Najczęściej komentowane
Promowane ogłoszenia