ogloszenia-pomorskie.pl
Osób online:11 | Ogłoszeń:5593

Szukaj ogłoszenia w Zaawansowane
Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Praca Dla Murarzy W Niemczech

Praca Dla Murarzy W Niemczech

Praca dla Murarzy w Niemczech

BMZ Agencja Lewandowska (Nr.cert.10756 )

Murarzy : Ref:ST-155-R

Umowa o pracę bezpośrednio z pracodawcą w Niemczech

Opis stanowiska:
- betonowanie,
- murowanie,
- szalowanie,

Wymagania:
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- doświadczenie na stanowisku murarza, betoniarza,
- mile widziane prawo jazdy kat. B własny auto

Firma oferuje:
- atrakcyjne wynagrodzenie od 9,00 netto na rękę + kwatera zależy kwalifikacji,
- świadczenia socjalne oraz składki rentowe,
- opieka polskiego konsultanta,
- możliwość podjęcia pracy od zaraz.

Kandydaci zainteresowani prosimy o CV w jęz.polskim i niemieckim na adres
E-mail bmz.agencja@onet.eu

Więcej informacji o pracy od 9.00 – 18.00 godz.

+48 502 667 144
+48 881 402 255
+48 881 402 246
+48 518 081 615

Prosimy o umieszczenie w CV nazwy stanowiska (w tytule dodać nr referencyjny)i następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przedstawionych przeze mnie dokumentach dla potrzeb niezbędnych do realizacji procedury rekrutacji – zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych

 PDF
Telefon: + 48 502 667 144

Rodzaj: Poszukuję

Tagi:   Praca Dla Murarzy W Niemczech

Miasto/a:
 Poza województwem pomorskim

Kategorie

Lokalizacja

Promowane

Wspomagają nas

Najnowsze

Popularne

Tagi

Sprzedawca Pożyczka Spółkę Sprzedam Zadłużoną Praca Pożyczki Skup Ds. Pracownik Doradca Gdańsk Nauczyciel Nieruchomosci Pod Zastaw Mieszkanie Niemcy Bez Kupię Prywatne Bik Specjalista Osób Niemczech

RSS

Nowe ogłoszenia
Popularne ogłoszenia
Najczęściej komentowane
Promowane ogłoszenia