ogloszenia-pomorskie.pl
Osób online:9 | Ogłoszeń:5593

Szukaj ogłoszenia w Zaawansowane
Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Praca Dla Lakiernika Samochodowego W Niemczech

Praca Dla Lakiernika Samochodowego W Niemczech

Lakiernik Samochodowy

BMZ Agencja Lewandowska (nr cert. 10756)

Ref: PU-201-D

Aktualnie dla naszego Klienta niemieckiej Firmy poszukujemy kandydata do pracy na stanowisko: lakiernik samochodowy

Wymagania :
- dobra znajomość języka niemieckiego,
- doświadczenie 5 lat w pracy na stanowisku w/w,
-dbanie o wysoką jakość świadczonych usług,
-precyzja,dokładność,sumienność,
-odpowiedzialność za wykonaną pracę i jakość wykonanej pracy,
- mile widziane prawo jazdy kat. B + własne auto

Zakres obowiązków:

-renowacja uszkodzonych karoserii samochodowych,
-naprawa aut przez użycie odpowiedniego sprzętu,
-bardzo dobra znajomość technik lakierowania,
-obsługa i kontrola specjalistycznego sprzętu,
-punktowe naprawy lakiernicze/Spot Repair,
-samodzielne rozpoznawanie usterek,
- gotowość do podjęcia pracy na terenie Niemiec,

Firma oferuje :

- stawka od 11,00 € Brutto + 4,00 € / na godz. dieta (stawka zależna od umiejętności i kwalifikacji pracownika),
- umowę o pracę bezpośrednio z niemieckim pracodawcą,(na niemieckich warunkach)
- pomoc w dokonaniu formalności.
Wolne miejsca :
- 1 wakat

Wszystkie osoby zainteresowane pracą i spełniające w/w kryteria prosimy o przesłanie CV w języku polskim i niemieckim na adres e-mail bmz.agencja@onet.eu

Więcej Informacji o pracy od 9.00 – 18.00 pod numerami +48 881 402 246 +48 881 402 255 +48 518 081 615.
Prosimy o umieszczenie w CV nazwy stanowiska i następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przedstawionych przeze mnie dokumentach dla potrzeb niezbędnych do realizacji procedury rekrutacji – zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych

 PDF
Telefon: + 48 502 667 144

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   Praca Dla Lakiernika Samochodowego W Niemczech

Miasto/a:
 Poza województwem pomorskim

Kategorie

Lokalizacja

Promowane

Wspomagają nas

Najnowsze

Popularne

Tagi

Sprzedawca Pożyczka Spółkę Sprzedam Zadłużoną Praca Pożyczki Skup Ds. Pracownik Doradca Gdańsk Nauczyciel Nieruchomosci Pod Zastaw Mieszkanie Niemcy Bez Kupię Prywatne Bik Specjalista Osób Niemczech

RSS

Nowe ogłoszenia
Popularne ogłoszenia
Najczęściej komentowane
Promowane ogłoszenia