ogloszenia-pomorskie.pl
Osób online:8 | Ogłoszeń:5593

Szukaj ogłoszenia w Zaawansowane
Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Kierownik Serwisu Samochodowego, Gdańsk

Kierownik Serwisu Samochodowego, Gdańsk

Oferujemy interesującą pracę w renomowanej firmie, możliwość podwyższenia kwalifikacji zawodowych, stabilne warunki zatrudnienia.

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników. Dla naszego klienta - firmy z wieloletnim doswiadczeniem w branży motoryzacyjnej - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

KIEROWNIK SERWISU SAMOCHODOWEGO, Gdańsk

Zakres obowiązków:

współtworzenie wizji rozwoju działu serwisu i konsekwentne jej realizowanie,
planowanie, organizowanie, koordynowanie działań pracowników serwisu oraz procesu serwisowania,
kontrola jakości, bezpieczeństwa i terminowości serwisowania,
realizacja celów jakościowych i ilościowych,
dbanie o wysoką motywację oraz rozwój kompetencji pracowników,
prowadzenie analiz prowadzonych działań i sporządzanie raportów dla zarządu firmy

Wymagania:

doświadczenie w zarządzaniu serwisem samochodowym,
kompetencje kierownicze i zdolności organizacyjne,
doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
znajomość metod pozyskiwania klientów,
znajomość procesu sprzedaży,
znajomość narzędzi do budowy motywacji,
wysoka skuteczność w realizacji celów,
umiejętność planowania długoterminowego,
odpowiedzialność za podejmowane decyzje,
znajomość języka angielskiego lub rosyjskiego - będzie dodatkowym atutem
prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

interesującą pracę w renomowanej firmie,
możliwość podwyższenia kwalifikacji zawodowych,
stabilne warunki zatrudnienia

Informacje dodatkowe:

Wszystkie zainteresowane osoby proszę o aplikowanie w języku polskim (z dokładnym opisem zajmowanych stanowisk i wykonywanych obowiązków) poprzez naszą stronę internetową: www.link2europe.pl - w zakładce "oferty pracy" pod ogłoszeniem znajduje się formularz zgłoszeniowy, który należy wypełnić.

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o treści:
"Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883, z póżn.zm.) niniejszym oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonej obecnie oraz w przypadku nieskorzystania z mojej oferty dla celów niniejszej rekrutacji również w przyszłych procesach rekrutacji prowadzonych przez Link2europe”

Kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Polub nas na facebooku:

 PDF
Telefon: 512198101

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   kierownik
   praca
   gdańsk
   Kierownik Serwisu Samochodowego
   Gdańsk

 WWW

Miasto/a:
 Gdańsk

Kategorie

Lokalizacja

Promowane

Wspomagają nas

Najnowsze

Popularne

Tagi

Sprzedawca Pożyczka Spółkę Sprzedam Zadłużoną Praca Pożyczki Skup Ds. Pracownik Doradca Gdańsk Nauczyciel Nieruchomosci Pod Zastaw Mieszkanie Niemcy Bez Kupię Prywatne Bik Specjalista Osób Niemczech

RSS

Nowe ogłoszenia
Popularne ogłoszenia
Najczęściej komentowane
Promowane ogłoszenia